זה נגמר! תביאו את השמפניה
December 27, 2017

זה נגמר! תביאו את השמפניה

מיה לוי, המעצבת שמאחורי הנעליים האהובות עליכן, מסכמת את 2017 באוליב תומס עם עשר נקודות חשובות לציון ועוד אחת לשנה הבאה

 1. השנה של המיולז (mules)
  כפכפים סגורים, נעלי סליפ-און, מיולז, לא משנה איך תקראו לזה – כולן נעלו אותן ב-2017, וגם אצלנו הן כיכבו כדגמי Best Sellers ללא הפסקה. ג'יג'י, קוקו, ג'ולי, נור, אריה – לא פחות מחמישה דגמים של נעלי בית אופנתיות, על עונתיות וקרוס סגנוניות, עיצבתי השנה.

  aria stone Green Coco
 2. הנעל ש"סולד אאוט" הכי מהר
  ג'ולי, בכל צבע וטקסטורה שיצאה בהם, היתה ללא ספק הלהיט של 2017 וגם השאירה מאחוריה לא מעט מאוכזבות שנותרו ללא מידה במלאי. אני יכולה להעיד שהשילוב של נוחות ויופי יחד עם גל המיולז מהסעיף הקודם יצרו נעל נחשקת בצורה בלתי רגילה. בדיוק מהסיבה הזו דאגתי לכן לריפיט חדש בסטוק אז אל תפספסו! המלאי מוגבל מאוד
  Jolie
 3. צבעוניות מטאלית
  לראשונה השנה התנסיתי בעבודה עם עורות מטאליים והכנסתי לקולקציות דגמים בצבעי פסטל מבריקים שלא משאירים שום עין אדישה.
 4. הנעל האהובה עליי
  עיצוב ונוחות הם עמודי תווך מרכזיים במותג וכל הנעליים שלי נוחות, באחריות. אבל אם לבחור ילד אחד מכל ילדיי... אז כפכפי נור פשוט הכי נוחים בעולם! זה כמו להסתובב עם נעלי בית כל היום, אבל זה לא נראה ככה, ואלא אם כן ממש רטוב וגשום בחוץ – לא תמצאו אותי בלעדיהן. אני אוהבת את דגם נור גם מהסיבה שהסגנון קצת חדש עבורי ותמיד מרגש אותי להצליח לחדש בתוך הדמות והדי אן איי של המותג.
  noor
 5. הנעליים שהקזתי עליהן הכי הרבה דם
  וואו, דגם דריה. כל כך הרבה פרוטוטייפים, כן שרשרת, לא שרשרת, שרשרת למטה, למעלה, צבע כזה, צבע אחר, עם טקסטורה, בלי.. באמת, אל תשאלו! ואז באבטיפוס האחרון מדדתי את המגף והופתעתי לגלות כמה אני אוהבת אותו. שימח אותי עוד יותר לגלות שהמון לקוחות מסכימות איתי. המסקנה: קודם למדוד ואז להתאהב.
 6. הנעליים עם הלידה הכי קלה
  הכל קרה מהר ועבר מאוד חלק עם דגם ליה. היה לי חזון מאוד ברור של מה שאני רוצה והתוצאה תאמה אותו באופן מדויק. סיבוב אחד של צירים והן היו בחוץ. מיותר לציין שגם חרשתי עליהן כל הקיץ?
  lia denim
 7. נפגשתי עם הצלם בתדירות שיא
  2017 הפכה סופית את האינסטגרם לפלטפורמה הויזואלית המרכזית של עסקים מרב הסוגים. הסטנדרטים עולים ואיתם התהדקה מערכת היחסים שלי עם הצלם ועם חנויות המקסטוק למיניהן. ערמות של קונפטי, בריסטולים ולינולאום, אביזרי ארט שונים ומשונים (ביניהם אננס, ענפי דקל ישנים, קומקום ועוד) תפסו מקום משמעותי בחלל העבודה שלי השנה, ולמרות שמלאכת ייצור התוכן הויזואלי הפכה לאינטנסיבית מאי פעם, אני כבר קצת מחכה ליום הצילום הבא. ובהזדמנות זו תודה לדרור בן נפתלי על לא פחות מ- 9 שנים של סבלנות אין קץ לכל הבלאגן שלי.
  on set
 8. שלוש תמונות מתוך אלף
  צללתי לעומק האינסטה של אוליב ובחרתי את שלוש התמונות האהובות עליי מ-2017:

  הברקה קריאייטיבית שהתממשה בדיוק כמו שפנטזתי אותה:noor life styleהצבע הורוד של קיץ 17 היה אחת היציאות האופנתיות היותר אהובות עליי אי פעם. ואפשר היה להבחין בקראש הזה:pinkקמתי אל בוקר אביבי נעים, הלכתי לשוק, קניתי זר פרחים עצום ונחתתי בסטודיו לצילום. היה כיף!
  1. סטוריז באינסטגרם
   אני חייבת להודות שכל הסושיאל מדיה שלכם לא באה לי בקלות או טבעיות. אבל אז המציאו את הסטורי והתמכרתי לספר סיפורים ולצרוך אותם מאחרים. זה קל, זה כיף, זה לא מפולטר ולא מהוקצע. בהזדמנות זו אשא תפילה לאלוהי האינסטה: פליז תשאיר את זה ככה עוד טיפה...

   stories
  2. הבלוג הזה
   בינואר 2017 פתחתי את הבלוג הזה ואני ממש מרוצה מהכיוון שהוא תופס וגם נהנית לאורך הדרך. התכנים שהבלוג עוסק בהם, מפמיניזם ונשיות ועד טרנדים ונעליים, מזכירים לי כל פעם מחדש איך התגלגלתי להיות מעצבת נעליים ולמה בעצם, וכל הסיבות עדיין רלוונטיות!
  3. ואחד לשנה הבאה
   יש מי שחושבים שאני בת 35 אבל בפברואר 2018 אחגוג יומולדת 10 לדבר שהוא גדול ממני! ההכנות לחגיגות העשור של אוליב תומס כבר בשיאן ויחלו בקרוב, עם השקת קולקציית עשור מוגבלת ביותר. הקולקציה מורכבת מ-10 דגמים אהובים מכל הזמנים שאתן בחרת בעצמכן, בצבעים וטקסטורות חדשים. פנו מקום בארון הנעליים!

   birthday gif