כי הם ישמשו אותך לנצח: 5 טריקים לשמירה על המגפיים בחורף
January 15, 2017

כי הם ישמשו אותך לנצח: 5 טריקים לשמירה על המגפיים בחורף

חיפשת אותם המון, כשמצאת חשבת עליהם עוד קצת (הרבה?) ובסוף השקעת בהם לא מעט כסף. המגפיים המושלמים סוף סוף שלך ועכשיו רק נותר לוודא שהם יישארו כאלה גם לחורף הבא.
גייסנו את צוות המומחים של אוליב תומס (היי מיה!) למשימה ואספנו חמישה טיפים סופר-פשוטים שיאפשרו לך להשיג את המטרה במינימום השקעה ובעזרת חומרים שכנראה כבר יש לך בבית.

טיפ 1: לאוורר לאחר כל שימוש

airyourshoes

ברגע שהגעת הביתה וחלצת מגפיים, השאירי את כל הרוכסנים / סגירות / כפתורים פתוחים והניחי אותם לאוורור בנקודה חמימה (לא בשמש) כדי להימנע מהיווצרות של לחות וריחות לא נעימים. שימי לב לא להניח את הנעליים ליד הרדיאטור או גוף חימום אחר, זה עלול לגרום לייבוש העור ולפגמים בלתי הפיכים כמו סדקים.

טיפ 2: רוטציית נעליים
גם המגפיים שלנו זקוקים ליום חופש. אם את רוצה שנעלי העור האיכותיות שלך יחזיקו מעמד זמן רב, מומלץ שלא לנעול אותן במשך יומיים אינטנסיביים רצופים.

טיפ 3: לתחוב גרביים נקיים

shoe care socks

בימי החופש של המגפיים, השתדלי לשמור עליהם בעזרת גרביים. אם תתחבי אותם עד המקום של האצבעות זה גם ישמור על צורת הנעל וגם יספוג שאריות מיותרות של זיעה. במקרה הצורך ניתן להשתמש גם בעיתונים מקווצ'צ'ים.

טיפ 4: למחוק כתמים עם חומץ ומברשת שיניים

shoe care vinegar

כתמי מלח ומים שמצטברים על הנעליים ייעלמו קליל בעזרת מעט חומץ. מזגי מעט אל קערה קטנה, טבלי מברשת שיניים ושפשפי בעדינות עד שיתקבל מראה מבריק. ולא להיבהל מהריח, הוא מתנדף במהירות.

טיפ 5: להבריש מידי שבוע

shoe care brush

כאילו שאין לנו מספיק משימות על הראש, הנה עוד אחת לאוסף, אבל חשובה ומשתלמת: השקיעי (מעט) בערכת הברשה וצחצוח נעליים והשתמשי בה אחת לשבוע. בעזרת מברשת רכה, מטלית יבשה ומשחה ניתן למזער בקלות נזקים שנגרמים מרטיבות, הצטברות לכלוך או תאונות אנוש, להימנע מייבוש ולשמור על רכות העור והשומניות שהוא זקוק לה.

shoe care suede brush

כל המגפיים שלנו עכשיו בסייל! קפצו פנימה >>