על השולחן של מיה: 5 דברים שמעניינים את המעצבת שלנו לאחרונה
January 01, 2017

על השולחן של מיה: 5 דברים שמעניינים את המעצבת שלנו לאחרונה

2017 מתחילה טוב באוליב תומס: אל היכל התהילה של הנעליים שלנו הצטרפו לאחרונה מגפי קטיפה (טבעוניים!), יש לנו אתר חדש עם חנות אונליין ידידותית (גרסה בעברית בדרך) ולהשלמת המהפך פתחנו גם בלוג ויש לנו כוונות רציניות לגביו. את הפוסט הפותח בחרנו לחגוג עם המעצבת העומדת מאחורי המותג, מיה לוי, שמספקת לנו הצצה פולשנית אל שולחן העבודה הביתי שלה ואל חמישה דברים שהיא נמשכת אליהם לאחרונה. סיפורים ומעשיות על מגפיים שאפשר למזמז, עיניים שעושות חיוך ושעת תה עם חלב בספל מעוצב.
1. קטיפה
האובססיה החדשה שלי (של כולם?) עושה חשק לצאת מהבית ולהרגיש הכי מפוארת ובו זמנית להיכנס למיטה ולהתכרבל עם זוג מגפונים. בקיצור, מי שהמציא את הקטיפה גאון. 
2. עיניים זזות
יש לי קערה מלאה בעיניים זזות על השולחן ולאחרונה אני מדביקה אותן על כל מיני דברים. כמעט הכל מצחיק וחמוד יותר כשיש זוג עיניים שצופה בך. מומלץ לנסות את זה בבית. 
3. ספר THE SELLOUT
מאז הילדים (והאינסטגרם) אני מודה שאני קוראת הרבה פחות, אבל אני משתדלת לפתוח את יום שבת עם זמן איכות של שעת קריאה אחת לפחות במיטה. 
4. ספל תה 
קוראים לי מיה, גדלתי בלונדון ואני נוהגת לשתות תה. לא סתם תה, תה עם חלב, ולא סתם תה עם חלב אלא תה עם חלב באחד מהספלים מתוך האוסף ההולך וגדל של ספלים שנבחרו בקפידה (יש לי קריטריונים מאוד נוקשים). הספל הזה הוא מהאהובים עליי והוא נרכש בשנה שעברה בתערוכה של פופ ארט במוזיאון הטייט בלונדון.
5. מצלמת אינסטקס
גם בגילי אני עדיין מתרגשת כמו ילדה קטנה בכל פעם שהמלבן הקטן יוצא מראש המצלמה החמודה הזו - זה הסיפוק המידי האולטימטיבי.
ומתנגן ברקע-  "Searching for Sugarman" Soundtrack / Sixto Rodrigez"
המלצה חמה לסופי שבוע חורפיים