המוזות של אוליב תומס: כמה דברים שהזיזו לנו משהו בלב לאחרונה
May 03, 2018

המוזות של אוליב תומס: כמה דברים שהזיזו לנו משהו בלב לאחרונה

בתור מי שעוסקת בדיאטה צרכנית (וממשיכה לאגור עוד נעליים מדהימות), החלטתי להוציא הפעם מהמדור לינקים שבסופם כפתור רכישה. מעוררי השראה והסחות דעת, זה מה שאני צריכה עכשיו, וממליצה בחום גם לכן.

לצפות: מייד אחרי שתסיימו את ששת פרקים של Wild Wild Country על אושו או אפילו ביניהם לצורך הפוגה קומית, קבלו המלצת צפייה על מוצר נטפליקסי מהסוג הפאן ביותר עם ערך פמיניסטי מוסף. GLOW בכיכובה של אליסון ברי (טרודי קמפבל מ"מד מן") לוקחת אותנו בק טו דה אייטיז (נעים במיוחד לילידות העשור כמוני) על כל בגדי הגוף מלייקרה ואורות הניאון המשתמעים מכך, ומציגה באופן כיפי ואלגנטי את סיפורן של נשים שמנסות להצליח בעולם של גברים.


לבהות: עמוד האינסטגרם הממכר של האמן הדיגיטלי Remi Cabarrou. עיצובים גרפיים נוזליים בתנועה שמצד אחד מייצרים תחושה קריפית ומשונה ומצד שני אי אפשר להפסיק לבהות בהם ולרצות לגעת בהם. בין היתר נתקענו על ספגטי מוזהב שמשתלשל אל תוך צנצנת בפס נע, גשם של צ'יריוס במרקם גומי שיורד מהשמיים על מטרייה אדומה, ועוד סרטונים מלאי הומור שיגרמו לכן לבזבז זמן מיותר בהנאה.

לשוטט: חושפת סוד קטן עם קוראות הבלוג ומגלה לכן על האתר הכי מעורר השראה שנתקלתי בו לאחרונה. booooooom.com הוא המקום לצלול בו אל תוך עבודות מרחיבות אישונים מחד ומשעשעות מאידך – ים שכולו אוסף מרשים של ספוטלייטים על אמנים שונים, צילומים ופרויקטים שכל חובבת אמנות, צילום ועיצוב תשמח לגלות. בין היתר נתקעתי על: מקבץ תמונות מצחיק של אנשים שלבושים כמו חפצים רנדומליים לחלוטין ופרויקט של צלם שתיעד תאומים זהים במשך שלוש שנים כדי לנסות לזהות את ההבדלים העדינים ביניהם.


להאזין: מקבלת את כניסתה של ספוטיפיי לשוק הישראלי עם פלייליסט אביבי בניחוח נשי. האזנה נעימה!