דווקא עכשיו, חופשה בגן עדן: יומן מסע מצולם ממיקונוס
July 16, 2017

דווקא עכשיו, חופשה בגן עדן: יומן מסע מצולם ממיקונוס

מיקונוס תמיד היתה במקום גבוה ברשימת המקומות שאני שואפת להגיע אליהם בגלגול הנוכחי, לכן, כשחברה טובה הציעה לברוח לארבעה ימים נטולי זאטטוטים ובדיוק בזמן שאחוזי הלחות בתל אביב שוברים שיאים, לא מצאתי שום סיבה טובה לסרב לה. 
אז התחלה טובה כבר יש והיא כוללת שני כרטיסי טיסה. ראו הוזהרתם, מכאן זה רק הולך ומשתפר. נבירה אינטנסטיבית במנועי חיפוש לבתי המלון ודירות נופש באי העלתה בחכתנו את המלון Rocabella, שהוזמן ללא הרבה התלבטויות בזכות סגנון עיצוב בוהמייני ואווירת הבוטיק היוקרתית שהוא משדר. במציאות, טיסה של שעה וחצי ונסיעה קצרה במונית הובילו אותנו היישר אל גן העדן הלבן הזה, הבית החדש שלנו לימים הקרובים. הבעיה: רק הגענו וכבר מפחדות שזה ייגמר.
עיצוב מבנה המלון - בטון לבן מוחלק, קווים נקיים, גוונים טבעיים, ואביזרים שמחדירים אווירת בוהו נעימה היה בדיוק הדבר שקיווינו לו והשרו עלינו מייד תחושת שייכות נעימה וביתית אל תוך חווית שהייה שמותאמת אישית עבור כל אורח, בזכות צוות נהדר שנאמן למוטו "לפנק לפנק לפנק". 
פרדו קפוצ'ינו קר ומספר כוסות קמפרי ליוו אותנו לאורך כל-יום-כל-היום וחוויית הפרטים הקטנים, היא כרגיל, זו שעשתה את ההבדל הגדול.
המלון היה כל כך נהדר שלא הרגשנו שום צורך לצאת ממנו ובכל זאת באחד הימים שכרנו רכב ויצאנו לטיול סביב מיקונוס הלבנה, שנראה שכל תכליתה היא לפנק את התיירים בה, דגמנו כמה מחופי הזהב שלה וטעמנו את חייהם של העשירים והמפורסמים באי. אחת מהנקודות ששווה לציין היא "קיקיס", מסעדה יוונית אותנטית, שפועלת ללא חיבור לחשמל. המליצו לנו להגיע אחרי ארבע כדי לחמוק מהתור, אבל הצלחנו להגיע רק בחמש. חיכינו שעה אבל היה שווה כל דקה - האוכל, מטבח יווני אותנטי, טרי לגמרי, הרי אין מקררים, הכל על האש, ויש נוף מטריף לים של חוף נידח עם מים כ"כ צלולים שאפשר לראות את הסדקים בלק שעל אצבעות הרגליים גם כשאת עומדת בעומק. על חוויית חיי הלילה במיקונוס טאון כבר החלטנו לוותר, מטעמי עניין וגיל. וגם, למה לבזבז את השעות האחרונות שלנו מחוץ לגן עדן? אז תודה למלון רוקבלה ותודה לך מיקונוס, על חופשה חלומית של שלווה עילאית, אני עוד אשוב! רשימת הנעליים שטיילו איתי למיקונוס:
דגם שרה צהוב ושחור, דגם אלי ורוד, דגם ריהאנה שחור וירוק, דגם ליה רוז גולד