June 08, 2017

OT Friends : ויטה קיירס

 

החברות של אוליב תומס: אם אתן נמנות על מיליון גולשי mako בטח יצא לכן להיתקל בוויטה קיירס, הטאלנטית הלוהטת של האתר ובחורה שבאופן כללי לא דופקת חשבון לחיים האלה. קיירס, בת 34, עורכת באתר mako ומגישה יחד עם ריטה גולדשטיין את פינת המשלוחים "ויטה וריטה", חיה בחטא במרכז תל אביב עם יפתח חוצב, ויחד הם מגדלים את בן השנתיים, קינן. רגע לפני שהם אורזים את עצמם ונוסעים לטיול משפחתי של חודשיים אי שם, הושבנו את ויטה לענות לנו על כמה מהשאלות החשובות בחיים.

הדבר הראשון שאת עושה בבוקר:
נותנת בעיטה קלה לבן זוג שלי שהוא יקום לילד. הוא לא קם. מוציאה את הילד מהלול, מחליפה לו חיתול, מפנקת אותו בחלב שקדים ואז אנחנו שוכבים ומתחבקים על הספה איזה רבע שעה. אחרי המזמוזים בן הזוג מכין את הילד לגן, ואני מתארגנת לעבודה.

הדבר האחרון שגרם לך לצחוק בקול:
מישהו כתב בתגובה לפינת המשלוחים "ויטה וריטה", "מי נתן לבנות הארבעים האלה פינה?". ריטה עדיין לא בת שלושים. ידע איפה לפגוע...

שם החיבה שלך:
בן הזוג קורא לי ויצ', והרבה אנשים חושבים שזה חיבור של ויטה וביצ'. זה לא. 

רגע אחד ביום:
הדרך על האופניים מהבית לעבודה, ובחזרה. אני נוסעת דרך הטיילת ופארק הירקון ומרגישה שהנה, אני חיה נכון. בגלל שעל האופניים אני גם לא יכולה להתעסק בטלפון, זה זמן שבו אני יכולה לחלום בהקיץ, להריץ שיחות דמיוניות בראש שלי, להשתעמם תוך כדי תנועה.

המתנה הכי מוצלחת שנתת / קיבלת:
בסך הכל אני די טובה במתנות. לכבוד יום ההולדת האחרון של בן הזוג שלי ארגנתי את פינת העבודה שלו שתהיה יותר נחמדה ומזמינה; בחג האחרון הבאתי למשפחה סל מכובד של פירות אקזוטיים מהשוק, והשוס הכי גדול: בובה מדברת של סמי הכבאי לילד שקניתי באילת. אבל אני לא עוברת את אמא שלי שקנתה לנו (במהלך השנים) כריות זיכרון, רומבה ומושב מסאג' שמרכיבים על כיסא.

עקבים או שטוח?
שטוח או עקבים צ'אנקים קטנים. אני לא יודעת ללכת על עקבים, ההליכה שלי נראית מגושמת מאוד, ותמיד אעדיף נעל שטוחה ועדינה. בכלל, נראה לי שעיצוב של נעליים שטוחות, נוחות אבל מחמיאות ומאריכות את הרגל, זו משימה הרבה יותר קשה מאשר נעלי עקב. בהרבה חנויות בארץ, מותגים או בוטיק, אפשר למצוא נעלי עקב יפות, אבל כמעט ולא רואים שטוחות שממש מעוררות בך תיאבון.


המלצה טעימה:
היתה פעם בלחמנינה עוגת פיסטוק דובדבן - הדבר הטעים בעולם. משום מה הפסיקו לעשות אותה. אולי נצליח להפעיל עליהם לחץ ציבורי… במקום השני: עוגת בננה טבעונית שלהם.

הדבר האחרון שגיגלת:
שירות לעוזרות בית. ההורים שלי מגיעים בסוף השבוע לשמור על הילד, ולהם בניגוד אלי - יש סטנדרטים.

ברשימת הגילטי פלז'רס שלך:
פיתה עם פסטרמה, מיונז ומלפפון בחומץ. כל מה שיש במנה הזאת רע לגוף. זה משמין, יש בזה מינימום של ערכים תזונתיים ואומרים גם שפסטרמה זה מסרטן. אבל זה הדבר שהכי טעים לי ביקום. הצעת הגשה: לבד בבית, מול הטלוויזיה, מבלי שאף אחד יבקש ממך ביס או שחלילה תכיני לו גם.

אם יכולת לבחור לעצמך כוח-על:
חריצות. לו רק הייתי קצת פחות עצלנית...

מה את הכי אוהבת ללבוש עם האוליב תומס שלך?
חצאיות. חד משמעית. בגלל שהנעליים של אוליב תומס מעוצבות קצת בווייב של בלרינה (עדינות מאוד, עם פוינט שאינו מחודד מידי, צמודות לכף הרגל) אני מרגישה בנוח לזרום ולבטא את הרקדנית הכושלת שבי באמצעות חצאיות קצרות או מתחת לברך. 

טיפ לחיים:
לקחת חופש ביום של מצב רוח מחורבן. זה הרבה יותר חשוב ונחוץ מאשר יום מחלה בזמן שכואב לך הגרון.