October 11, 2018

OT FRIENDS - נועה אילי

הכירו את נעה אילי, צ'לנית בת 30 שמופיעה עם גדולי וטובי המוזיקה המקומית (רמי פורטיס, דודו טסה, נינט, עומר אדם, וזו רק תחילת הרשימה) ויפהפייה מהסוג הקיצוני ביותר.

אילי מנהלת זוגיות עם אהובה אלאור והכלב שלו נח, מתגוררת בשנקין וביפו (תלוי באיזה יום שואלים) ונהנית מחיי פרילאנס תזזיתיים, מיוחדים ומשתנים. רגע אחרי שנחתה חזרה הביתה מחופשת קיץ קסומה ביוון, שתינו איתה קפה   


הדבר הראשון שאני עושה בבוקר

שותה כוס מים. זו עצה שקבלתי מאחי שתמיד יודע מה טוב, ואימצתי אותה בשתי ידיים. בכלל מנסה להזכיר לעצמי לשתות הרבה, אחרת זה פשוט לא קורה.

הדבר האחרון שגרם לי לצחוק בקול
אני בדיוק חוזרת מחופשה משפחתית ביוון שסיפקה לא מעט רגעים כאלה. אחד מהם היה קשור בשקית קטנה וחשובה שהיה קשה להשיג ואבדה לנו תוך 12 שעות. כשחזרתי ארצה קבלתי הודעה ששכחנו אותה על סירה שהפלגנו בה :)

רב האנשים לא יודעים עליי ש...
אני לא אוכלת טחינה. זה לא טעים.שם החיבה שלי

מודה שאין לי שם חיבה רשמי , החיבור של השם הפרטי ושם המשפחה שלי יחד למילה אחת הם כנראה הכינוי הכי נפוץ שלי, ולפעמים מקור להרבה טעויות בהגיית שם המשפחה – נעהילי.

רגע אהוב ביום
כשהכל מסתיים ונרגע. לפעמים זה אחה"צ, לפעמים ערב, ובימים של הופעה זה יכול להיות אמצע הלילה. אבל יש רגע שבו אין חובות, מטלות, דאגות (טוב אולי לא לגמרי בלי דאגות), רגע בין מה שכבר קרה היום למה שעוד לא יקרה מחר. עדיין מנסה למצוא דרך להאריך את חלקיק השנייה הזה.

משהו מומלץ לבהות בו
רוצה להמליץ על עמוד האינסטגרם החדש של ״המסך הלבן״ - the.white.screen
אנחנו משקיעים בו הרבה מחשבה ואהבה, וזו פעם ראשונה שאני מעורבת בניהול עמוד שכזה. מה שמשך אותי מראש אל הלהקה זה כמובן המוסיקה המהממת, ככה שבעצם ההמלצה שלי היא להאזין לאלבומים וכשתישבו בקסם כבר תרצו לבוא לדף בעצמכן/ם.

המתנה הכי מוצלחת שנתתי / קיבלתי
לפני כחודש שכחתי תיק עם אפקטים מאד חשוב ויקר לליבי באוטובוס, והצלחתי - אחרי הרפתקאה קשה מלחיצה ומיוזעת בתחנה המרכזית - למצוא אותו. זה הרגיש כמו לקבל מתנה גדולה.

עקבים או שטוח
שטוח. עקבים זה מאד יפה בעיניי, אבל אני גבוהה – 1.75 (מקווה שלא יותר) ועל עקבים לצערי מרגישה כמו עמוד חשמל / חייזר.  

המלצה טעימה
השניצל של ציון. בפיתה. רצוי אחרי שעתיים בים. רחוב הירקון פינת טרומפלדור, ת"א.

הדבר האחרון שגיגלתי / פייסבקתי
מוניות באתונה - לראשונה בחיי כמעט פספסתי טיסה בשישי האחרון.


גילטי פלז'ר נצחי
יוגה. בבוקר. ומרתוני טלוויזיה מוגזמים אחת להרבה זמן. רצוי "פרויקט מסלול" (Project Runway) ורצוי שאף אחד לא יפריע לי.

אם הייתי יכולה לבחור כוח על
הייתי שמחה לגלימת היעלמות. כזו שאלבש רק מדי פעם כדי להיעלם מהעולם, ובעיקר מעצמי.

הכי אוהבת ללבוש את האוליב תומס שלי עם
הזוג האחרון שלי הוא הצלחה מסחררת. בכל פעם שאני נועלת אותן אני נשאלת מאיפה הן, וזה הגיוני כי אף פעם לא ראיתי נעליים שכל כך מחמיאות לרגליים שלי ולכן נועלת אותן בד"כ עם בגד קצר - מכנסיים, חצאית, שמלה.

טיפ אחד לחיים
מדיטציה. אפילו לחמש דקות.